Про нас

Ми – мережа квіткових магазинів «Букет».
Наша мережа успішно стартувала в грудні 2015 року, коли по вул. Смілянській, 2 відкрився перший магазин квітів «Букет». Жителі міста Черкаси по достоїнству оцінили сервіс і якість асортименту в наших квіткових магазинах, і завдяки позитивній реакції клієнтів наша мережа почала зростати. На даний момент «Букет» включає в себе два квіткових магазина, розташованих в різних частинах міста Черкаси.

Живі квіти і авторські букети

У нашому асортименті представлені квіти і букети, приурочені до будь-яких урочистих подій, створені з урахуванням різних смаків клієнтів. Ми пропонуємо відвідувачам як актуальні флористичні новинки, так і всіма улюблену класику. У нашому квітковому будинку Вам зроблять не тільки традиційний жіночий букет, але і стильну композицію для чоловіка.

Букети в капелюшних коробках

Одна з наших улюблених послуг – створення святкових композицій в капелюшних коробках. Це флористичне винахід користується особливою популярністю серед наших клієнтів. Квіти в шляпной коробці – кращий подарунок тому, кого вже не здивувати традиційним букетом. Це також чудовий варіант, якщо Ви збираєтеся на весілля – стильно, зручно і оригінально.

Кімнатні рослини, орхідеї Черкаси

Рослини в горщиках створюють затишок в домі, крім того, їх можна подарувати на свято замість букета. У наших квіткових магазинах Ви знайдете понад 80 різновидів рослин квітів і близько 100 видів орхідей всіляких забарвлень. Колекція прекрасних орхідей – це справжня гордість «Букета». Якщо Ви плануєте купити орхідею в місті Черкаси у нас, то можете відразу ж отримати необхідну інформацію по догляду за нею.

Оформлення весілля та банкету в місті Черкаси

Оформлення весілля і банкетів квітами в місті Черкаси найкраще довірити професіоналам. Квіти – невід’ємна частина весільних та інших урочистостей, і дуже важливо приділити цьому елементу оформлення належну увагу. Підібрані зі смаком квіткові композиції гармонійно впишуться в Ваші фотографії, підкреслюючи красу молодят і оздоблення залу. Прикраса квітами весілля в Черкасах дозволить зробити свято справді незабутнім. Крім того, завдяки прямим поставкам і хорошим ресурсів ми пропонуємо Вам приємні ціни за будь-весільне оформлення, а також великий вибір кольорів і екзотичних рослин на Ваш смак.

Доставка квітів в Черкасах

Якщо з якоїсь причини Ви не можете забрати букет особисто, ми з радістю доставимо його адресату. На прохання клієнта це може зробити професійний актор пантоміми, тоді сюрприз буде ще більш запам’ятовується. Ми зробимо для Вас гарний букет з живих квітів, відповідний нагоди, і доставимо в будь-яку точку Черкас або передмістя.

З нетерпінням чекаємо Вас в квіткових будинках «Букет»!